alanya lavabo acma,alanya tikanik acma,alanya tikanik acma,
MEF BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU - Geziler
MEF BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU KAYIT BİLGİSİ
Kayıt işlemleri ile ilgili bilgi almak ve kayıt formuna
ulaşmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
MEF BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU
Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. Ebru Sok. No:4/1
Bahçeşehir-Başakşehir-İstanbul
T: (0212) 672 03 00 F: (0212) 672 33 43


Geziler


6. Sınıflar


MEF Öğrencileri TÜYAP'ta


MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü ilkokul 4. sınıf ve ortaokul öğrencilerimiz TÜYAP kitap fuarını ziyaret ettiler. Kitapların dünyasına girdikleri bu gezide bol bol kitap satın alıp, atölye çalışmalarına ve söyleşilere katılarak yazarlarla bir araya gelme fırsatı buldular.
  • 1 / 1

Hollanda-Amsterdam Gezisi


MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsü Ortaokul öğrencilerimizle İngilizce,Matematik ve Fen dersleri kapsamında Hollanda-Amsterdam gezisini gerçekleştirdik. Bu gezimizde öğrencilerimizle Anne Frank Evi , Nemo Bilim Müzesi , Rijks Müzelerini ziyaret ettik . Hollanda'nın simgesi haline gelen tahta ayakkabıların yapım aşamasını yerinde inceledik. Rehberler eşliğinde Amsterdam şehrinin güzelliklerini keşfedip orada yaşayan insanların sosyal yaşantılarını ve ekonomik durumlarını gözlemledik. Grup ve takım bilinci içinde hareket etmeyi deneyimleyip doyasıya eğlendik...
  • 1 / 3


  • 1 / 3


  • 1 / 3

Sıradışı Meslekler


Bahçeşehir Kampüsü 6 yaş öğrencilerimizle Zorlu Center'daki "Sıradışı Meslekler " temalı atölye çalışmasına katıldık. Geziden önce hali hazırda işlediğimiz PYP Uzay temasına destekleyici olarak, atölyede öğrencilerimiz Galaksi Mimarı ve Meteor Heykeltıraşı aktivitelerine katıldılar. Mobil uygulama desteği ile yıldız çizimi yaparak, uzay fotoğrafımızı çekilip bu eğlenceli gezimizi sonlandırdık.
  • 1 / 1

Uzay Kampı Maceraları


Bahçeşehir Kampüsü, 5. ve 6. sınıf öğrencilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz İzmir Uzay Kampı gezimizde uzay ile ilgili bilgi edinirken farklı deneyimler kazandık. Öğrencilerimiz Uzay Kampındaki 3 günlük eğitimlerini tamamlayarak , diplomalarını aldılar. Katılan tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz.
  • 1 / 2


  • 1 / 2