Anaokulumuz

MEF Okulları yeni anaokulu “MEF Kindergarten” ile güçlenerek büyüyor. Yarım asırlık köklü bir geçmişe sahip olan ve eğitime yön veren MEF Okulları, 1996’ dan itibaren 3-6 yaş arası eğitim hizmeti sunduğu anaokullarında, binlerce çocuğa ulaşarak, kalite standartları, eğitime yaklaşımı, değer anlayışı ile erken çocukluk eğitiminde öncülük etmiştir.

Çocukların evleri dışında var olan hayatı keşfedecekleri ve toplumsallaşma sürecinin ilk basamağı olan okul öncesi dönemde elde edecekleri deneyimler ve beceriler çok değerlidir. Bu inanç ile hareket eden güçlü ve deneyimli ekibimizin ilk hedefi, çocukların kendilerini güvende hissetmelerini ve başka yetişkinler ile yakınlığın en sağlıklı şekilde kurulmasını sağlamaktır.

Bu nedenle öğrencilerimizin ortak insanlık vasıflarını koruma görevinin farkında olan, daha iyi ve daha huzurlu bir dünya oluşturmak için çaba harcayan, yaşam boyu öğrenmeye inanan bireyler olarak yetişmelerini hedefliyoruz.

Öğrencilerimizin araştıran-sorgulayan, bilgili, düşünen, iletişim kuran, ilkeli, açık görüşlü, duyarlı, riski göze alan, dengeli ve dönüşümlü düşünen bireyler olarak topluma kazandırılmasını önemsiyor, onların yerel, ulusal ve küresel toplulukların mutlu ve başarılı üyeleri olmaları için çalışıyoruz.

Bizi Takip Edin

InstagramLinkedinYouTube