Güçlü Akademik Kadro ve Araştırmacı Sorgulayıcı Özgürlük

MEF Anaokulları programı, gelişimin bir bütün olduğundan hareketle tüm gelişim alanlarını destekleyecek şekilde hazırlanır. Çocuklarımızın bilişsel, duygusal ve fiziksel gelişimine çok büyük önem veririz ve çok yönlü, zengin bir eğitimden faydalanmaları için programımızı  ve ortam hazırlıklarımızı planlarız.  21. yüzyılın teknolojisi ile donatılmış sınıflarımızda, multimedyanın da bilinçli bir şekilde etkin öğrenme zamanlarında yer almasını sağlarız.

Öğrenme; güvenli ve doğru beslenen bir ortamda gelişir. MEF Kindergarten’da çocuklar merak ve hayallerinin peşinden gitmesi için teşvik edilir. Küçük yaştan itibaren öğrenmeyi seven bir çocuk, hayatı boyunca bunu daha da geliştirecektir. MEF Kindergarten’da çocuklarımıza, öğretmen/öğrenci ortalaması 6-9 olan sınıflarda, grup öğrenmelerinin yanı sıra bireysel yaklaşımların da ağırlık kazandığı bir ortam sunarız. 

Alanları ile ilgili üniversitelerden mezun eğitimcilerden oluşan kadromuz; her öğrencinin tek tek özgün bireyler olduğuna inanarak, onların yeteneklerini ifade etmelerine, saygılı, sevgi dolu, hoşgörülü bireyler olmalarına, özgüvenlerini ve becerilerini geliştirmeye yardımcı olurlar.

A Strong Academic Team and the Freedom to Inquire

The MEF Kindergarten programme considers development as a whole and aims to support all areas.  We attach great importance to the cognitive, emotional and physical development of our children and we plan our programme and environment preparations so that they benefit from a versatile, rich education.  Through classrooms equipped with up-to-date technology, we ensure that technoliteracy is actively supported during the learning experience.

Learning thrives in a safe and enriching environment. At MEF Kindergarten, children are encouraged to follow their curiosity and creativity. A child who learns to love learning at a young age will continue to learn throughout their whole life.  We offer our children an environment in which the teacher:student ratio is 1:6-9, allowing for individual as well as group learning opportunities.  

Our staff consists of educators graduated from universities related to their fields. By seeing each student is a unique individual, they help students to express their abilities, and support them in becoming respectful, loving, tolerant individuals while also developing their self-confidence and skills. 

Bizi Takip Edin

InstagramLinkedinYouTube