5 Top Turnuvamız
Ulus Kampüsü İlkokul 3. sınıflarımız ile sporla iç içe büyüyen sağlıklı nesiller yetiştirmek, spor sevgisini artırmak, sporun ve centilmence rekabetin keyfini yaşatmak için düzenlediğimiz “ 5 Top” turnuvamız başarıyla tamamlandı. Öğrencilerimiz eğlenerek rekabet etti, yarıştı ve birbirlerini tebrik ederek yarışmaları bitirdiler. Bütün öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)