Annelerimize En Güzel Hediye
Anneler Günü yaklaşırken Bahçeşehir Kampüsü Anaokulu öğrencilerimizi bir heyecan sardı. Hazırladıkları mumlara, sevgi dolu kartlarını ekleyerek güzel dileklerle kucaklaşmak üzere annelerine koştular.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)
Anneler Günü yaklaşırken Bahçeşehir Kampüsü Anaokulu öğrencilerimizi bir heyecan sardı. Hazırladıkları mumlara, sevgi dolu kartlarını ekleyerek güzel dileklerle kucaklaşmak üzere annelerine koştular.