"Benim Çöpüm" Projesi Kindergarten öğrencilerimiz ile birlikte atıklarımızı ayrıştırarak doğaya katktı sağladık. Son Haberler MEF International School İzmir Kampüsü Ziyareti MEF Fen ve Teknoloji Lisesi İlk Mezunlarımızı Yeni Bir Yaşama Uğurladık MEF Lisesi 25. Dönem Mezunlarımızı Yeni Bir Yaşama Uğurladık Anaokulu Yıl Sonu Şenliği 2. ve 3. Sınıflar Yıl Sonu Şenliği Bizi Takip EdinFacebookXInstagramLinkedinYouTube