Çevreye Duyarlılığın Sanatsal İfadesi
Ulus Kampüsü Ortaokul 7. sınıf öğrencilerimiz, EKO Okullar projesi kapsamında gerçekleştirdikleri ‘Atıktan Sanata’ isimli projede, geri dönüşüm malzemelerinin nasıl faydalı hale getirilebileceğine dair birbirinden yaratıcı, bir o kadar da düşündürücü posterlerle bizleri heyecanlandırdılar. İngilizce ve Fen Bilimleri derslerinin disiplinlerarası işbirliği ile yürütülen çalışmada öğrencilerimiz, çevre duyarlılıklarını bu kez de sanatla ifade ettiler.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)