Çocuğum Ben, Haklarım Var
Ulus Kampüsü Ortaokulu Sosyal Bilimler bölümümüz danışmanlığında ve Türkçe Bölümümüzün desteğiyle “çocuk hakları” ve “insan hakları” temalarında çalışan 5 ve 6. sınıf öğrencilerimiz, çalışmalarını ortaokul öğrencileriyle “Çocuğum Ben, Haklarım Var” adlı sunumla paylaştılar. Hiçbir çocuğun hakkından mahrum kalmadığı bir yaşam sürmesi dileğimizle… 10 Aralık İnsan Hakları Günümüz kutlu olsun.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)