Destination-Imagination Kulübümüz Türkiye Turnuvasında
Uluslararası yaratıcılık ve problem çözme yarışması olan Destination Imagination Türkiye Turnuvası bu yıl 10-12 Mart 2017 tarihleri arasında Kuşadası Efes Kongre Merkezinde yapıldı. Bu yıl MEF Lisesinden 2 takımımız toplam 14 öğrenciyle Matematik Bölümü öğretmenlerimizin danışmanlığında farklı alanlarda yarışmaya katılarak okulumuzu başarıyla temsil ettiler. Öğrencilerimizi kutluyoruz.
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)