Doğaya Saygı Duyuyoruz, Pilleri Kutuya Atıyoruz Ulus Kampüsü İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz atık pillerin çevreye zararlarını öğrendikten sonra “Atık Pil Kutusu” yapıp okulumuz katlarına yerleştirdiler. Küçük çevreciler bu sayede çevre kirliliğini önleme yolunda önemli bir adım attılar. Son Haberler MEF International School İzmir Kampüsü Ziyareti MEF Fen ve Teknoloji Lisesi İlk Mezunlarımızı Yeni Bir Yaşama Uğurladık MEF Lisesi 25. Dönem Mezunlarımızı Yeni Bir Yaşama Uğurladık Anaokulu Yıl Sonu Şenliği 2. ve 3. Sınıflar Yıl Sonu Şenliği Bizi Takip EdinFacebookXInstagramLinkedinYouTube