Pİ Günü Etkinliklerimiz
MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde, her yıl olduğu gibi bu yılda 14 Mart Dünya Pİ Gününü kutladık.4,5,6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz ile kartpostal, kurabiye, Pİ-shirt, ve Pİ-photolar hazırlayarak keyifli anlar yaşadık. İlkokul olarak da Pi günü farkındalığı yaratmak amacı ile, büyük sınıfların hazırladıkları sunumlara katıldık ve okul içi süslemeler hazırlayarak bu ünlü Matematik sabitini eğlenerek öğrendik.
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)