Farklılıklarımız-Benzerliklerimiz
Ulus Kampüsü İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz ile “Kim Olduğumuz” teması kapsamında yaptığımız derslerimizde hem kendi kültürümüzü hem de dünyanın farklı yerlerinde yaşayan insanların ve ülkelerin kültürlerini tanıdık; benzer ve farklı yönlerimizi anlamaya çalıştık. Tema sonunda öğrencilerimizin farklı kültürleri yakından tanımak için yaptıkları araştırmalardan oluşan sunumlarını keyifle izledik.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)