Karda Mangal Keyfi
Bahçeşehir Kampüsü 8. sınıf öğrencilerimizle zorlu bir çalışma döneminin ardından hepimizin keyifli bir kar gününe ihtiyacı vardı. Mangal keyfi yaparken üşüyen ellerimizi sobanın sıcaklığıyla ısıttık.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)
Bahçeşehir Kampüsü 8. sınıf öğrencilerimizle zorlu bir çalışma döneminin ardından hepimizin keyifli bir kar gününe ihtiyacı vardı. Mangal keyfi yaparken üşüyen ellerimizi sobanın sıcaklığıyla ısıttık.