Mandala
Bahçeşehir Kampüsümüzde ortaokul ve lise öğrencilerimizle görsel sanatlar dersinde ‘’Mandala’’ uygulama çalışmaları yaptık. Kâğıda yapılan çizimlerimiz sonrasında Sanat Sokağı‘mızın duvarlarına yansıtıldı.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)
Bahçeşehir Kampüsümüzde ortaokul ve lise öğrencilerimizle görsel sanatlar dersinde ‘’Mandala’’ uygulama çalışmaları yaptık. Kâğıda yapılan çizimlerimiz sonrasında Sanat Sokağı‘mızın duvarlarına yansıtıldı.