Modern Pentatlon Başarımız
19 Mart 2019’da İstanbul Okul Sporları bünyesinde Enka Spor Tesislerinde gerçekleştirilen Modern Pentatlon İstanbul İl Şampiyonasında Ulus Kampüsü lise öğrencilerimiz Genç A Kız İstanbul 1.si , Genç A Kız İstanbul 3.sü , Genç A Kız İstanbul 4.sü, Genç Kız B İstanbul 6.sı, Genç Kız B İstanbul 7.si, Genç Kız B İstanbul 8.si olmuştur. 27-28 Nisan’da Bursa’da yapılacak Modern Pentatlon Türkiye Şampiyonasında belirlenen il kontenjanları doğrultusunda Genç A Kız kategorisinde ve Genç B Kız kategorisinde toplam 5 öğrencimiz okulumuzu temsil edecektir.Derece alan öğrencilerimizi ve danışman öğretmenimizi kutluyor; Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)