Öğrencimiz Oryantiring Müsabakasında İstanbul 1.si Oldu
Ulus Kampüsü MEF Lisesi 9.sınıfta okuyan 2 öğrencimiz, İstanbul Okul Sporları Oryantiring İl Müsabakalarına katılmış, müsabakaya katılan bir öğrencimiz Genç Kız A Kategorisinde İstanbul 1.si oldu. Öğrencimiz 02.03.2019 tarihinde düzenlenecek olan Oryantiring Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Öğrencimizi ve danışman öğretmenini kutluyor; başarılarının devamını diliyoruz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)