Okula Uyum Haftasında Matematik Derslerimiz
Bahçeşehir Kampüsü olarak etkinliklerle dolu ilk haftamızı geride bıraktık. Öğrencilerimizle yüz yüze olmanın heyecanı ile matematik derslerini bahçede temiz havada yaptık. Ortaokul 5 ve 6. sınıflarımızda tanışma etkinliklerinin ardından okul kurallarını hatırladık. 7. sınıflarımızla da öğrendiklerimizi eğlenerek hatırladığımız etkinlikler düzenledik.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)