Orff Schulwerk Eğitimi
Öğrenci ile iletişimin, dersi eğlenceli kılmanın ve sanatla birleştirmenin en güzel yolu olan “Orff Schulwerk Eğitimi”mizi Anaokulu, İlkokul 1. sınıf ve müzik öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştirdik.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)
Öğrenci ile iletişimin, dersi eğlenceli kılmanın ve sanatla birleştirmenin en güzel yolu olan “Orff Schulwerk Eğitimi”mizi Anaokulu, İlkokul 1. sınıf ve müzik öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştirdik.