Şampiyonuz
2018-2019 İstanbul Okul Sporları Finalleri Satranç Turnuvası 11-12-13 Mart tarihlerinde Galleria AVM’ de 161 takımın yarıştığı elemeler sonucu 18 takımın katılımı ile tamamlandı. Bahçeşehir Kampüsü Minikler-Genel kategorisinde takımımız 4 galibiyet 2 beraberlik elde ederek şampiyon oldular. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, desteklerini esirgemeyen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)