Ses Getirenler Projesi
Bahçeşehir Kampüsümüzde Ses Getirenler Projesi kapsamında, Çocuk Eğitim Derneği tarafından “İşitme Engelliliği” konusunda 2, 3, 4. sınıflara ve 5, 6, 7. sınıflara 2 ayrı oturumda farkındalık eğitimi verildi. İşitme Engelli Öğretmeni tarafından verilen “işaret dili eğitimi” öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Öğrencilerimizden gelen birçok sorunun cevaplanmasıyla verimli bir eğitim gerçekleştirilmiş oldu.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)