Sınırlar Kalkıyor... Dünya Benim Evim... Mezun Söyleşisi
Yükseköğrenimlerine yurt dışında devam eden Ulus Kampüsü MEF Lisesi mezunlarımız bilgi ve deneyimlerini MEF’li kardeşleriyle paylaşmak üzere okulumuzda yapılan söyleşiye katıldılar. Değerli mezunlarımız; Öykü DİKMEN, Turan Deniz KUTAY, Deniz Martin DEMİR, Deniz Efe SİNGİN, Ege BAĞIŞGİL, Duygu ERKOL, Derin ERGÜNT, Şahika AYDINOL ve Suna ÇAĞLAR’a katkıları için teşekkür ediyoruz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)