Tasarım Odaklı Düşünme Becerisi
Ulus Kampüsü Lisesi Rehberlik ve Psikolojik Danışman öğretmenlerimiz tarafından düzenlenen “Kişisel Gelişim ve Kariyer Söyleşileri” kapsamında “Tasarım Odaklı Düşünme Becerisi” etkinliğimizi 5 Mayıs 2020 Salı günü değerli hocamız MEF Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Kürşad Özdemir’in ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Söyleşide öğrencilerimize; tasarım odaklı düşünmenin gerektirdiği 21. yy. becerileri, mimarlığın temelleri vb. konular hakkında bilgi veren Dr. Kürşad Özdemir’e değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)