Thank You Bahçeşehir Kampüsü 1. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde içinde bulunduğumuz durum nedeniyle, sağlık çalışanlarına ve bize yardımcı olmaya çalışan herkese bir “Thank You” kartı hazırladılar. Öğrencilerimiz bunları camlarına astılar. Son Haberler MEF International School İzmir Kampüsü Ziyareti MEF Fen ve Teknoloji Lisesi İlk Mezunlarımızı Yeni Bir Yaşama Uğurladık MEF Lisesi 25. Dönem Mezunlarımızı Yeni Bir Yaşama Uğurladık Anaokulu Yıl Sonu Şenliği 2. ve 3. Sınıflar Yıl Sonu Şenliği Bizi Takip EdinFacebookXInstagramLinkedinYouTube