Ulus Kampüsü Ortaokulu TÜBİTAK İstanbul Avrupa Bölgesi Finallerinde!
MEF Ulus Ortaokulumuz, TÜBİTAK İstanbul Avrupa Bölgesi Finaline matematik ve sosyal bilgiler alanlarında 2 projeyle katılmaya hak kazandı. Bilimsel merak, araştırma becerisi, öğrenme sorumluluğu ve heyecanıyla başarı yakalayan öğrencilerimiz ve bu yolculukta onlara rehberlik eden danışman öğretmenlerimizi kutluyoruz…
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)