Yangın Vaarrr
Ulus Kampüsü İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimiz dördüncü sorgulama ünitemiz olan “Dünyanın İşleyişi” teması kapsamında “Beşiktaş İtfaiyesi”ni gezdiler. Gezide hayat bilgisi dersi kazanımlarından; ” Acil durumlarda yapılması gerekenler, itfaiyede kullanılan yangın söndürme araç ve gereçleri, teknolojik gelişmelerin afet durumlarında hayat kurtarmadaki faydaları” ile ilgili gözlemler yaptılar ve yetkililerden bilgiler aldılar.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)