Yeni Normalde Okula Uyum ve Motivasyon Semineri
Bahçeşehir Kampüsü velilerimiz, yeni eğitim-öğretim yılına “Yeni Normalde Okula Uyum ve Motivasyon” semineri ile hazırlandılar. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü tarafından online verilen ve yeni eğitim-öğretim yılında bizleri bekleyen durumlar, günlük düzeni oluşturmak, motivasyonu sağlamak ile ilgili paylaşımlar içeren seminerimize katılan velilerimize teşekkür ederiz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)